Mieszkanie, dom – to przede wszystkim miejsce, w którym znajdujemy spokój, wygodę i bezpieczeństwo. Zatem nie bez znaczenia jest aranżacja jego wnętrza, tak by współgrało z naszym charakterem, potrzebami i było funkcjonalne.

W trakcie zajęć dowiesz się m.in.:

• od czego rozpocząć prace nad aranżacją mieszkania,
  • czym charakteryzują się poszczególne style wnętrzarskie,
  • o podstawowych zasadach ergonomii wnętrz i zależności, które występują między pomieszczeniami
  • na czym polega, jakie ma znaczenie: datum, oś symetrii , punkt centralny w projekcie, skala/ proporcja czy kontrast,
  • czym kierować się przy wyborze materiałów na podłogę, kolorze ścian czy rozmieszczeniu i doborze oświetlenia ,
  • jakie triki wizualne zastosować, by powiększyć optycznie małe / niskie pomieszczenia.

Zajęcia prowadzi Alicja Janczewska - inż. architekt, absolwentka i studentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, na co dzień współpracująca z kilkoma biurami architektonicznymi.

Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe

Miejsce kursu: Warszawa, ul. Nasielska 48 (okolice PKP Warszawa Olszynka Grochowska)
Czas trwania: 15 - 18 godzin (3-4 dni, sobota - niedziela)
Cena kursu: - 290 zł.

Najbliższe terminy: 14/15.05 – 21.05.2106, 18/19.06 – 25.06.2016

Telefon kontaktowy: 22 610 42 00 (godz. 10.00 – 18.00), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz terminarz kursów

Zainteresowani mogą otrzymać zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).

Zapraszamy również do uczestnictwa w innych warsztatach prowadzonych w „Akademii Pasji” ZDZ.